גלישה באינטרנט

עושים היסטוריה באינטרנט

אינטרנט

שירותי האינטרנט חשובים מאוד בכל בית כיום. למעשה באמצעות הסמארטפונים שלנו אנו יכולים להתחבר לאינטרנט מכל מקום בעולם כמעט באמצעות ה-WIFI. האינטרנט משמש אותנו למגוון רחב של פעילויות ודברים אולם כאשר זה מגיע לבחירת חבילת אינטרנט ביתי, רבים נוטים להסתבך בבחירת החבילה כשהם לא יודעים מה כדאי לקחת בחשבון קודם: השירות? המחיר? המהירות? מול איזו חברה לעבוד? וכו’. כיום יש תחרות רבה כמעט בכל ענף וגם בין ספקיות האינטרנט השונות. משום כך חשוב לבצע השוואת מחירים וחבילות ולסגל לעצמכם את החבילה המשתלמת ביותר עבורכם.

מדוע חשוב לבצע השוואת מחירים וחבילות אינטרנט?

ביצוע השוואת מחירים באופן כללי היא פעולה שבה אתם מבקשים הצעת מחיר מכמה חברות שונות ויכולים למצוא חבילה במחיר המשתלם ביותר עבורכם. העניין הוא שלא בכל חברה תקבלו את אותו שירות או אותו מפרט של חבילה ולכן צריך להתייחס גם למה אתם מקבלים. השוואת מחירים לא רק תחסוך לכם כסף אלא תאפשר לכם לקבל החלטה כללית מושכלת ונכונה יותר עבורכם. 

איזו מהירות גלישה אנו צריכים ואיזו מהירות נוכל להתחבר באמצעות תשתית האינטרנט שלנו?

פרמטר נוסף שנרצה להתחשב בו הוא כמובן מהירות הגלישה. ככל שיש יותר מכשירים המחוברים לאינטרנט שלנו כך נצטרך אינטרנט מהיר יותר. זאת מכיוון שכל מכשיר המחובר לאינטרנט שלנו, בין אם באמצעות WIFI או באמצעות כבל, תופס נתח ממהירות הגלישה שלנו. דבר נוסף שתרצו לשים לב אליו הוא האם התשתית באזורכם מאפשרת חיבור מתאים. לדוגמה: ייתכן וימכרו לכם חבילת אינטרנט עד 200 מגה, אתם תחשבו שאתם מקבלים אינטרנט 200 מגה אבל התשתית באזורכם מאפשרת חיבור עד 100 מגה בלבד. לכן תקבלו במקרה כזה אינטרנט של 100 מגה במחיר של חבילת 200 מגה. שווה לבדוק את מהירות הגלישה אצלכם.

האם אתם זקוקים גם לשירותים נוספים?

כמו למשל הגנת סייבר, חסימה של אתרים מסוימים שאתם לא רוצים שהילדים יגלשו בהם (תכנים אלימים, פורנו, אתרי חדשות וכו’). האם אתם צריכים שירותי גיבוי בענן? אולי שירות נוסף שחשוב לכם?

האינטרנט החכם של טריפל סי

הצטרפו כעת לאינטרנט החכם של טריפל סי. החברה היחידה בישראל המפעילה אינטרנט חכם. תוכלו כעת להצטרף, לערוך את החבילה או להתנתק ישירות מאתר האינטרנט של החברה ללא דאגות, ללא בזבוז זמן וללא צורך בהמתנה לנציג, בשיחות עם שימור לקוחות ועוד. רוצים אינטרנט מהיר יותר? היכנסו למשתמש שלכם באתר והגדירו חיבור מהיר יותר במהירות – ללא צורך בהמתנה לנציג. יש לכם תקלה? תוכלו לקבל תמיכה 24/7 מנציגנו המקצועיים. לפרטים נוספים היכנסו לאתר החברה.